Chrysler 300 C

Zcela nový Chrysler 300C se vyznačuje klasickými rozměry, třebaže má naprosto nový tvar, vycházející z nové architektury pro pohon zadních kol. Dlouhá kapota motoru a dramatický profil spolu s 18 palcovými koly dodávají Chrysleru 300C fantastický vzhled. 

Model Chrysler 300C téměř po padesáti letech oživuje legendu motoru HEMI® Magnum. Unikátní design motoru, který poháněl vozy Chrysler v 60. letech minulého století, byl nově překonstruován a přerodil se v moderní, velmi výkonný, hospodárný a spolehlivý vidlicový osmiválec HEMI® Magnum o zdvihovém objemu 5,7 l. 

Chrysler 300C je prvním sériově vyráběným vozem ze Severní Ameriky, který má motor s elektronickým vypínáním jedné řady válců. Systém MDS (Multi Displacement System) vyvinutý společností Chrysler Group tak snižuje provozem na čtyři válce spotřebu paliva v případě malé zátěže pohonné jednotky. To zajišťuje prvotřídní kombinaci výkonu a hospodárnosti. K přenosu točivého momentu využívá Chrysler zcela novou koncepci s pohonem zadních kol, který je zárukou mnohem lepší ovladatelnosti vozu a vynikající trakce na jakémkoli povrchu vozovky.